The Lavida

PROJE ÖZELLİKLERİ

Seslendirme Sistemi
THE LAVİDA, farklı kat ve mahallere müzik/anons yayını sağlayacak şekilde bölgesel seslendirme sistemine sahiptir. Yangın algılama sistemleriyle entegre çalışarak önemli bir eksikliği gideren seslendirme sistemi, gerek fonksiyonları gerekse işletim şekliyle diğer yapılarda kullanılan sistemlerden farklıdır.
CCTV Sistemi (Kapalı Devre Kamera Sistemi)
Sahip olduğu CCTV sistemine ait altyapı ve uygulamalar ile ofis şikayetlerinin önüne geçen THE LAVİDA, birden fazla çalışma alanının organizasyon ve gözlemlenmesine yönelik hizmetleri seçenekli avantajlar olarak sunmaktadır.
Kablolu TV
THE LAVİDA, sahip olduğu altyapı sayesinde ister tek ofis için, ister bölümlere ayrılmış her küçük ofis için ekstra cihaz gerektirmeden kablolu yayın hizmeti sunmaktadır.
Yangın Algılama Sistemi
THE LAVİDA, sahip olduğu yangın algılama sistemi sayesinde açık ve kapalı yerleşim ortamlarında, ortak alanlarda ve çalışma mekanlarında oluşabilecek herhangi bir yangını dedektör vasıtası ile anında algılayabilmektedir.
Sistem; yangın algılama, alarm verme, kontrol ve haberleşme fonksiyonlarını otomatik ve organize bir şekilde çalıştıracak şekilde tesis edilmiştir. Bu özelliğiyle hem tehlikenin önlenmesini hem de binanın tahliyesini kolaylaştıracak otomasyona sahiptir.
Paratoner Sistemi
Yıldırım deşarjı esnasında havadan gelen asit yağmurundan etkilenmeyen, 100 KA darbe akımına dayanıklı ‘aktif’ paratonerlere sahip THE LAVİDA, paratoner sistemi sayesinde can ve mal güvenliğinin korunması en üst seviyede sağlamaktadır.
Yapısal Taşıyıcı Sistemi
THE LAVİDA depreme dayanıklı tasarıma sahip olup, kazıklı radye temel üzerine inşa edilmiştir. Projemizde Yapı Önem Katsayısı bir üst düzeyde alınmıştır (I=1,5). Yüksek güvenlikli bir bina olması sebebiyle hastane, otel, kamu binası ve diğer özel hizmetlerde kullanılabilecektir. 
Gizlilik Politikamız