The Lavida

MİMARİ KONSEPT

Akıl İşi Tasarım

Aydınlık, ferah, temiz, rahat ve açılabilir pencereleri sayesinde plaza etkisini en aza indiren THE LAVİDA; ev sahipliği yaptığı iş dünyasına bol oksijenli bir atmosfer sunuyor.

Yapısında kullanılan dekoratif malzemeler  ve yapı kimyasallarına kadar her detayda çevreci anlayışından, insan sağlığı odaklı felsefesinden ödün vermediği gibi; Euronorm standartlarına uygun cephe tasarımı ile konfor ve gün ışığından azami şekilde yararlanmayı sağlıyor.

Kısacası iş dünyasının yoğun stresini, sahip olduğu soft tasarımla minimuma indiren “akıl işi” bir proje olarak karşımıza çıkıyor.

Alışılagelmiş plaza mantığından farklı olarak tasarlanan THE LAVİDA; zemin katlarında sunduğu farklı konseptlere uygun mağazalar, keyifli kafeler ve çeşitli restoranlar ile sadece ziyaretçilerinin değil ofis çalışanlarının da günlük ihtiyaçlarının tamamını karşılayabiliyor.

Kat aralarında bulunan özel tasarlanmış kat bahçeleri ise iş yaşamının yorucu temposunda keyifli ve dinlendirici bir molanın doyumsuz manzarasını en güzel haliyle gözler önüne seriyor.

Gizlilik Politikamız